Teşvik Belgesi Nasıl Alınır?

Teşvik Belgesi Nedir?

Teşvik belgesi yatırım yapmak isteyen kurum ve kuruluşlar için yatırım değerlerini, içeriğini kapsayan, bu değerler doğrultusunda ilerleyen yatırım planının gerçekleşebilmesi amacıyla destek sağlanan belgedir. Ekonomiyi desteklemek ve kalkındırmak, üretimi artırmak amacıyla düzenlenir. Her sektör için uygulanan ve şirketlere destek sağlayan bir program ile ilerler. Bir girişimci teşvik belgesi için uzman bir desteğe ihtiyaç duyar. Şirketimiz bütün danışmanlık işlemleriniz için hizmet vermekte ve destek sağlamaktadır. Sizleri ayrıntılı bir şekilde bilgilendirerek yatırımınız sonucunda minumum maliyet ile maksimum kazanç sağlamanız konusunda destek alırsınız.

Size Ne Tür Bir Hizmet Sağlarız?

Devlet tarafından firmalara sağlanan teşvik yardımı belirli prosedürler vardır. Teşvik belgesi alabilme aşamasında önce ve sonra uygulanması gereken bu prosedürler için yardıma ihtiyaç duyarız. Anlaşılması zor yazılar içinden çıkılamayacak bir durum olarak görünebilir. Danışmanlık şirketimiz ise bu konuya ve ilerleyişe hakim uzman kişilerin sağladığı destek hizmeti vermektedir. Bizimle çalışmaya başladığınız takdirde şirketimiz sizin adınıza sektörü takip ederek gerekli program ve eğitimlerin incelemesini yapar. Bu alanda ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmeti size sunan şirketimiz sizin adınıza tüm işlem ve hazırlıkları yapmaktadır. Teşvik belgesi alabilmeniz için size uzman bir yardım sağlayan şirketimiz bu aşamada yapmanız gereken tüm başvurularda size öncülük eder. Profesyonel çalışma ekibimiz konu ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmek ve işinizi kolaylaştırabilmek adına çalışmaktadır. Gireceğiniz sektör ile ilgili bütün araştırmaları yaparak, ayrıntılı bilgileri size sunarız.

Uzman Bir kadro ve Maksimum Kazanç

Girişimcilik için devletten alınan yardım teşvik belgesi ile sağlanır. Bu aşamada maddi kazanç sağlayabileceğiniz her konuya hakim olmanız gerekir. Bu konuda eğitim almamış olan girişimciler doğru kararlar veremez. Türköz Danışmanlık olarak çalışan uzman kadromuz ile maksimum kazanç sağlayabileceğiniz şekilde sizi yönlendiriyoruz. Uzun yıllar bu sektörde hizmet vermemizden dolayı oluşmuş bir hakimiyet ve kalite mevcuttur. Sektör ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ederek araştırırız ve ihtiyacınız olacak hizmeti profesyonel bir şekilde sağlarız. Teşvik belgesi için hizmet vermemizi sağlayacak tüm sertifika ve belgelere sahip olarak uzman bir şekilde çalışmaktayız.