Teşvik Belgesi ve Danışmanlığı Hakkında

Türköz Teşvik Belgesi ve Danışmanlığı Hakkında

1985 yılından beri Türköz Teşvik Belgesi ve Danışmanlığı olarak sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Teşvik, Türkiye Cumhuriyeti’nin halkına sağladığı ekonomik desteklere verilen genel addır. Ekonominin iyileşmesi adına atılan adımlarda teşvik desteği yadsınamaz bir gerçektir. Teşvik kanunu ile sağlanan kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Bizler işlerinizi daha da kolaylaştırmak için edinmek istediğiniz teşvik belgesi takibini gerçekleştiriyoruz. Elde etmek istediğiniz hizmet kadar önemli olan diğer bir husus da takip işlemidir. Kurulduğumuz yıldan bu yana birçok firma ve vatandaşa hizmet verdik. Danışmanlık hizmetimizde yüksek yarar sağlama amacı güttük. Bunun yanına ise düşük maliyetle çalışma prensibimizi ekledik. Kurulduğumuz ilk yıllarda şahıs firması iken sizlerin de memnuniyetiyle daha da büyüdük ve limited şirket unvanını kendimize kazandırdık. Böylelikle daha fazla kitleye ulaşarak adımızı en üst sıraya yazdırdık.

Danışmanlıkta Uzmanız!

Alanında uzman çalışanlarımızla her yıl binlerce firmaya teşvik belgesi kazandırıyoruz. Çeşitli alanlarda sunduğumuz hizmetle her zaman tam destek için buradayız. Şirketimizin, üzerinde uzmanlaştığı hususlar vardır. Bunlar; yatırım teşvikleri ve turizm yatırım-turizm işletmeleri belgelendirmesidir. Kaliteli hizmet anlayışımızla adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz. Kazandırdığımız birçok teşvik belgesi ile yatırımları kuvvetlendirdik. Arkamızda duracak birçok referans edindik. Türköz Danışmanlık, ülkemizin teşvik şirketleri arasında başarı oranı en yüksek olanıdır. Şirketimiz sizler için gerekli evrak düzenlemelerini yapmakta olup, gerekli programlara katılarak sizler için en iyisini yapmayı hedeflemektedir. Danışmanlık çerçevesinde şirketimiz sizler adına süreç yönetimi, satış geliştirme, performans yönetimi, organizasyon takibi gibi birçok görevin altına imzasını atmaktadır.

Bizimle Tanışın

Yatırımlarınızın günün ekonomik şartlarına göre artan bir grafik izlemesi için çalışmaktayız. Teşvik belgesi günümüzde birçok yatırımın kapısını sizler için aralayan belgedir. İsteklerinizi göz önünde bulundurarak gerekli eğitimler ve önerileri sağlamaktayız. İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde konumlandırdığımız ofislerimiz sizlere katkı sağlayacak en iyi hizmeti sunmaktadır. Ankara’da bürokratik anlamda birçok kuruluşla çalışmış ve tam puan almış durumdayız. Detaylı bilgi için internet sitemize dolaşmaya vakit ayırabilir, dilerseniz bizlere iletişim adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Geç kalmadan siz de teşvik belgesi edinin.