Teşvik Danışmanlık Hizmeti

Teşvik Yatırımları Nedir

Teşvik danışmanlık: Tüm dünya devletleri ülke ekonomisine katkı sağlaması ve ithalat limitini en üst seviyelere taşımak için bünyesinde bulunan tüm işletme ve kurumlara çeşitli yardımlar düzenlemektedir. Bu anlamda ülkemizde pek çok farklı alanda hizmet veren özel firmalar ve işletmeler için büyük ölçekli yaptırımlar bulunmakta ve bu işletmelerin büyütülmesi amacı ile teşvik programları düzenlenmektedir. Fakat ne yazık ki gerek firmaların bu teşvik programlarını takip edememesinden, gerek ise bu programların tanıtımının yeterli düzeyde yapılamamasından ötürü çok az bir sayıda işletme teşvik programlarından yararlanabilmektedir.

Teşvik Danışmanlığına Neden İhtiyaç Duyarsınız?

Teşvik danışmanlık: İşletmelere devlet tarafından sunulan teşvik programlarının takibi oldukça zordur. Pek çok farklı sektörde, pek çok farklı şekilde sunulan bu teşviklerin takibinin yapılması ve faydalanılması için teşvik danışmanlık yardımı almak oldukça önemlidir.

Teşvik danışmanlık: Bu anlamda Türkiye’nin önde gelen ve en kapsamlı teşvik danışmanlık hizmeti veren Türköz Danışmanlık olarak, çalıştığımız firmaların ihtiyaç duyduğu tüm teşvik programlarını takip etmekte, aynı zamanda programlara katılımından, dosya hazırlanmasına kadar tüm gerekli işlemleri çalıştığımız firmalar adına yapmaktayız.

Teşvik danışmanlık: Sanayi, inşaat, tarım, makine ve endüstriyel alanların yanı sıra sağlık, tekstil, gıda ve birçok farklı sektörde devlet tarafından firmalara sunulan teşvik programlarını, firma yetkilileri ile paylaşmakta; gerekli belge ve dokümanların hazırlanmasını sağlamakta, aynı zamanda firmanın hizmet verdiği sektör ve alanda düzenlenen yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılımını sağlayarak bu alanda ihtiyaç duyulan en kapsamlı ve güvenilir teşvik danışmanlık hizmetini vermekteyiz.